Woningbrand in Brummen blijkt afvalbrand
Door: de Redactie op 27-01-2012, 20:50

BRUMMEN – De brandweer in Brummen moest vrijdagavond uitrukken voor een brand aan de Kranenkampseweg. Er raakte niemand gewond.
De brand werd rond 18.20 uur bij de meldkamer gemeld. Mensen hadden vanaf de Piepenbeltweg vlammen gezien en konden niet goed vertellen wat er in brand stond. De alarmcentrale nam geen enkel risico en stuurde de brandweer naar de plek. Ter plaatse bleek het te gaan om een stapel hout die in brand stond op het terrein van een leegstaande woning. De brandweer heeft het vuur geblust.
Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is onduidelijk, mogelijk is het aangestoken.









Foutje in de berichtgeving, denk niet dat mensen van de Lichtenbeltweg de vlammen konden zien, aangezien de Lichtenbeltweg in Leuvenhiem ligt en de Kranenkampseweg in het Cortenoever.
oops! Uiteraard moet Leuvenhiem, Leuvenheim zijn
Beste ikk
even goed lezen want volgens mij staat er toch echt Piepenbeltweg … en die ligt toch echt in Cortenoever.
Jij kan wel heel goed lezen he Ikke? Knap hoor hoe jij toch telkens weer die foutjes eruit haalt. Chapeau
wat een dom gelul over een buitenbrand.
Begrijpend lezen is voor sommigen inderdaad moeilijk.
Maar ja, hebben ze weer een leuke oefening gehad.
Als ze de berichtgeving aanpassen staat er inderdaad piepenbrltweg,maar toen ik het bericht las stond er gewoon lichtenbeltweg hoor. Dus hou je commentaar maar lekker voor je. Ik zal er nog eens voor zorgen dat iets gecorrigeerd wordt. Stank voor dank weer. Pffff
Wat zijn sommigen weer snel op hun teentjes getrapt,jammer.
Als men geschreven had: ERGENS IN DE UITERWAARDEN IN BRUMMEN had de brandweer het ook wel gevonden.
Het vuur was namelijk van alle kanten heel goed te zien.
Dit is nou de reden dat ik het gelrenieuws.nl lees! Al die geweldige en overdreven reacties!
@jan
ik ben het met je eens