Einde voor Achterhoek Spektakel Toer

Geplaatst op 10 februari 2012 om 06:17 uur | Laatst bijgewerkt om 21:18 uur

ACHTERHOEK – Voor Achterhoek Spektakel Toer is het doek definitief gevallen. Na overleg is besloten dat het financieel niet meer mogelijk is om komende zomer nog een toer te organiseren. Dat maakte de organisatie donderdag bekend.

De economische crisis en een veranderd cultuurbeleid van de overheden hebben het muziek- en straattheaterfestival in de problemen gebracht. Het werd voor de organisatie steeds moeilijker sponsors te vinden. Bovendien liep het contract met de Regio Achterhoek in 2011 af en werd deze niet verlengd. Een gesprek met een mogelijke investeerder liep op niets uit.

De Achterhoek Spektakel Toer werd afgelopen jaar voor de zesde keer in in totaal zes Achterhoekse plaatsen georganiseerd en trok ruim 100.000 bezoekers.

3 reacties

  1. lisa

    He wat jammer t was zo’n leuk evenement!
    Hopelijk komt t ooit weer trug.

    Succes mensen van de organisatie.

  2. Freek

    Zò jammer, dat zo’n leuk, gezellig en vooral bijzonder evenement moet stoppen.
    Hopelijk is dait geen definitief einde.
    Kom op Hans en je club mensen. !!

  3. Rob Strengers

    Het mooiste, leukste en gezelligste festival van Nederland is niet meer!
    Voor Achterhoek, publiek, vrijwilligers en artiesten een nationale ramp. Waar heb je nog zulke mooie rustige locaties, waar vind je nog zo veel goede vrijwilligers die helpen, waar vind je nog zulke gedreven mensen die met hun enthousiasme zoiets moois voor elkaar konden krijgen? In een paar jaar tijd een festival met allure; gratis toegankelijk voor iedereen met voorstellingen die laagdrempelig, afwisselend, vernieuwend, ontroerend of kunstzinnig waren. Waar vind je nog de combinatie van rust, vermaak en gezelligheid voor alle lagen van de bevolking samen in één festival? Waar maak je nog mee dat mensen 1 uur van te voren rustig op de grond gaan zitten in afwachting van wat komen gaat. Juist, bij de Spektakeltoer!
    Achterhoek waarom, waarom? Geld? Ach kom…….!

Reageren




Vul de code in: