Twee motorrijders gewond bij botsing met auto

TOLDIJK – Twee motorrijders zijn zondagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de kruising van de Hoogstraat met de Schiphorsterstraat. Zij reden in een groep van drie toen het misging.

Rond 16.55 uur wilde een automobilist vanuit de zijstraat linksaf slaan, op dat moment naderden de drie motorrijders de kruising. De middelste motorrijder remde hard voor de auto, waarna de achterste motorrijder op hem botste. Beiden gingen onderuit, waarbij ten minste één van de motoren in botsing kwam met de auto.

Omstanders boden direct eerste hulp, waarna de ambulance het overnam. Beide motorrijders zijn met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie verrichtte ter plaatse onderzoek. Uit metingen bleek dat de remweg bijna 50 meter lang was, met nog eens bijna 50 meter glijafstand. Snelheid lijkt een rol te hebben gespeeld, maar vanwege het lichte letsel komt er geen verder specialistisch onderzoek. De schade wordt verder door de verzekeraars afgehandeld.

Een berger heeft de beschadigde motoren afgevoerd. Het overige verkeer had enige tijd hinder van het incident.

Foto: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com