Bestuurder gewond naar ziekenhuis na harde botsing tussen twee auto’s

EDE – Donderdagavond rond 18.00 uur kwamen twee auto’s hard met elkaar in botsing op de kruising van de Slotlaan en de Kastelenlaan in Ede.

De aanrijding vond plaats tijdens de avondspits, die extra druk was door werkzaamheden in de wijk Veldhuizen. Hulpdiensten, waaronder brandweer, ambulance en politie, werden met spoed opgeroepen. Een van de bestuurders werd met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. Vermoedelijk was een van de betrokkenen door rood gereden.

De kruising werd deels afgesloten en verkeer vanaf de Keesomstraat en de Proosdijerveldweg werd omgeleid. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd en zijn weggesleept. Veel omstanders kwamen af op het incident. De politie stelde een onderzoek in naar de toedracht.

Foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl



WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com