Brandweer bevrijdt hond die schrok van vuurwerk onder bruggetje
BARNEVELD – Aan de J. van der Woerd Mollstraat in de nieuwbouwwijk Bloemendal is dinsdagmiddag rond 17.15 uur een hond bevrijd door de brandweer. Het dier had zich verstopt onder een bruggetje in een hondenuitlaatplaats, vermoedelijk uit angst voor vuurwerk.
De hond zat hevig te trillen en durfde niet meer onder de brug vandaan te komen. De eigenaresse schakelde de dierenambulance in, die op haar beurt de hulp van de brandweer inschakelde. Met behulp van een vangsnoer wisten brandweerlieden het dier voorzichtig onder het bruggetje vandaan te halen.
De hond raakte niet gewond, maar zat onder de modder. Het dier werd herenigd met de zichtbaar geëmotioneerde eigenaresse en direct mee naar huis genomen. De hond liep op het moment van het incident los, waardoor hij onder de brug terecht kon komen.
Foto’s: Persbureau Heitink
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl





