Arnhemmers raken gewond bij dodelijk ongeval met spookrijder

WAALWIJK – Bij een ernstig ongeval op de A59 ter hoogte van Waalwijk zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee inwoners van Arnhem gewond geraakt. In het andere betrokken voertuig kwam een 81-jarige vrouw uit Oosterhout om het leven.

Het ongeval gebeurde rond 00.15 uur op de A59 tussen Den Bosch en knooppunt Zonzeel. Twee personenauto’s botsten frontaal op elkaar. Uit onderzoek van de politie blijkt dat de 81-jarige vrouw kort voor de aanrijding als spookrijder op de snelweg reed. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse en startten direct met reanimatie, maar hulp mocht niet meer baten.

In de andere auto zaten een 24-jarige man en een 23-jarige vrouw uit Arnhem. De bestuurder moest door de brandweer uit het voertuig worden bevrijd. Eén van hen raakte zwaargewond en is met spoed naar het ziekenhuis gebracht, de ander liep eveneens verwondingen op. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd; van één auto kwam het motorblok op het wegdek terecht. De A59 richting knooppunt Zonzeel werd tussen Heusden en Waalwijk afgesloten voor sporenonderzoek en ging rond 07.30 uur weer open. De toedracht van het ongeval wordt verder onderzocht.

Foto’s: Erik Haverhals & Roland Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com