Fietser raakt buiten bewustzijn bij ongeval, traumahelikopter opgeroepen

BARNEVELD – Op het Maisveld is woensdagmiddag een man gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval met een fiets. Het slachtoffer kwam ten val en raakte buiten bewustzijn.

Het incident gebeurde rond 17.00 uur. Twee ambulances en twee politie-eenheden kwamen ter plaatse. Vanwege de ernst van de situatie werd ook een traumahelikopter opgeroepen. Ambulanceverpleegkundigen waren snel aanwezig en wisten de man te stabiliseren. De traumahelikopter, die was opgestegen vanuit Volkel, werd boven Druten afgemeld.

De man is met spoed onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis vervoerd, mede vanwege de drukte tijdens de avondspits in Barneveld. Mogelijk is een epileptische aanval de oorzaak geweest van de valpartij.

Foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com