Snelweg dicht door brandende vrachtwagentrailer

LOENEN/BEEKBERGEN – Een brandende vrachtwagentrailer veroorzaakt donderdagmiddag flinke hinder op de A50 ter hoogte van Loenen. Door de brand trok een dikke rookwolk over de snelweg en lag het verkeer enige tijd stil.

Even voor 17.00 uur kreeg de brandweer de melding van de brand. Tussen Apeldoorn en Arnhem zijn de rechterrijstrook en de spitsstrook afgesloten. De snelweg was tijdelijk volledig dicht. Rond 17.30 uur meldde de ANWB een file van meerdere kilometers vanuit Arnhem, met een vertraging van meer dan een uur.

Hoe de trailer in brand kon raken is nog niet bekend. Op beelden van Rijkswaterstaat is te zien dat de rook niet alleen omhoog trekt, maar ook deels over de rijbaan waait. Er is nog geen informatie bekendgemaakt over eventuele gewonden of de omvang van de schade.

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com