Meerdere gewonden bij ongeval met kar van voetbalvereniging
CULEMBORG –Bij een ongeval met een feestkar zijn zaterdagavond in Culemborg drie mensen lichtgewond geraakt. Eén van hen is overgebracht naar het ziekenhuis.
Het incident gebeurde op de kruising van de Provincialeweg N320 en de Rijksstraatweg. Volgens een omstander remde de vrachtwagen plotseling hard, waardoor mensen in de kar ten val kwamen. Aanvankelijk werd gevreesd dat er mogelijk personen onder de feestkar terecht waren gekomen, waarna de hulpdiensten groots opschaalden.
Volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio bleek ter plaatse dat niemand onder de kar lag, waarna kon worden afgeschaald. De inzittenden van de feestkar zouden volgens omstanders spelers zijn van voetbalclub Focus ’07. De politie onderzoekt nog wat de precieze oorzaak van het ongeval is.
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl

