Twee verdachten aangehouden na beroving

ARNHEM De politie heeft maandagmiddag twee mannen aangehouden na een melding van een beroving aan de Beukenlaan in Arnhem. De politie is nog op zoek naar het slachtoffer om aangifte op te nemen.

Rond 11.15 uur kwam de melding binnen dat iemand nabij het sportcentrum zou zijn beroofd door twee mannen die een wapen bij zich zouden hebben. De melder gaf een signalement van de verdachten door.

Agenten die in de omgeving aanwezig waren, controleerden korte tijd later een voertuig met twee inzittenden die aan het opgegeven signalement voldeden. Beide mannen zijn daarop aangehouden.

De melder liet weten dat de accu van zijn telefoon bijna leeg was. Daardoor zijn zijn persoonsgegevens niet bekend en kon nog geen aangifte worden opgenomen. De politie roept het slachtoffer op zich te melden.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com