Fietsster gewond, auto belandt in greppel
LUNTEREN – Op de Postweg in Lunteren is een fietsster gewond geraakt bij een aanrijding met een personenauto. Door het ongeval belandde de automobilist vervolgens in een sloot. Meerdere politie-eenheden, ambulances en de brandweer kwamen ter plaatse. De Postweg werd na de botsing afgesloten voor het verkeer.
De auto raakte de fietsster met een buitenspiegel, waarna de bestuurder uitweek en in de greppel tot stilstand kwam. Het meisje is in een ambulance behandeld en vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. Agenten hebben verklaringen van de betrokkenen opgenomen. De auto liep schade op en wordt door een bergingsbedrijf afgesleept.
Korte tijd na het ongeval raakte enkele honderden meters verderop opnieuw een auto van de weg. Een automobilist vloog daar uit de bocht en kwam met de auto op een betonnen varkensrug tot stilstand. Het voertuig raakte flink beschadigd. Een bergingsbedrijf is onderweg om de auto af te voeren.
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl
Foto’s: Persbureau Heitink

