Bestelbus volledig uitgebrand op parkeerplaats bij winkelcentrum

EDE – Op een parkeerplaats achter het winkelcentrum aan de Bellestein in Ede is in de nacht van zaterdag op zondag een bestelbus volledig uitgebrand. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen al uit het geparkeerde voertuig. Van de bestelbus bleef na de brand weinig over.

De brandweer kwam rond 04.00 uur ter plaatse en begon direct met het blussen van het voertuig. Om er zeker van te zijn dat het vuur volledig was gedoofd, werd de laadruimte van de bestelbus met hydraulisch redgereedschap opengebroken. Ondanks de inzet van de brandweer raakte het voertuig volledig verwoest.

Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, is nog niet bekend. Brandstichting wordt niet uitgesloten, mede omdat de bestelbus al langere tijd op de parkeerplaats stond. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand.

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl

Foto’s: William Harthoorn / Persbureau Heitink

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com