Kensington sluit eerste dag van Zwarte Cross 2025 af

LICHTENVOORDE – De Zwarte Cross is donderdag van start gegaan en dat betekende meteen feest op het festivalterrein. Voor het tweede jaar op rij begint het evenement al op donderdag, waardoor bezoekers nu vier volle dagen kunnen genieten van muziek, motorcross en theater.

Traditiegetrouw werd het festival geopend met straaljagers die over het terrein vlogen – een spectaculair begin dat inmiddels niet meer weg te denken is. Later op de avond, om 20:00 uur, werd er een bijzonder moment ingelast: de levendenherdenking. De organisatie riep bezoekers op om even stil te staan bij iemand die ze liefhebben. “Over de doden niets dan goeds, maar de levenden verdienen óók een gedenkmoment,” aldus de organisatie. Op het hele terrein werd het even rustig, al ging het er op sommige plekken net iets minder stil aan toe.

De donderdag werd feestelijk afgesloten met een optreden van Kensington, die het hoofdpodium op indrukwekkende wijze afsloot. Ook op de Dansvloer was het tot in de late uurtjes gezellig, met onder anderen Radical Redemption achter de draaitafels.

Al met al een geslaagde eerste dag van Zwarte Cross 2025!


 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com