Tesla rijdt woonwijk in met hoge snelheid, bestuurder laveloos aangetroffen
ARNHEM – Maandagmiddag zijn hulpdiensten met spoed uitgerukt naar de Pascalstraat in de Arnhemse wijk Rijkerswoerd, waar een Tesla tegen een boom tot stilstand was gekomen.
Volgens de politie was de bestuurder onwel geworden, maar bleek hij bij aankomst volledig laveloos en vermoedelijk onder invloed van drugs. De man is overgebracht naar het ziekenhuis en daar aangehouden voor verder onderzoek.
Buurtbewoners meldden dat de auto met zeer hoge snelheid de straat in reed voordat deze crashte. Door ingrijpen van het elektrische veiligheidssysteem van de Tesla werd mogelijk erger voorkomen.
Omstanders sloegen de ruiten in om de bestuurder uit de auto te halen, wat uiteindelijk met hulp van de politie lukte.
Foto’s: Persbureau Heitink
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl


