Zwarte rookwolken bij brand op erf van boerderij

HALLE – Bij een brand aan de Bielemansdijk in Halle is zondagmiddag veel rookontwikkeling ontstaan. Donkere rookpluimen en metershoge vlammen waren in de omgeving zichtbaar, nadat er rond 15.45 uur brand uitbrak op het erf van een boerderij.

De bewoner gaf aan dat hij bezig was met het verbranden van pellets, maar door de harde wind hield de bewoner het vuur niet meer onder controle. Hij schakelde de brandweer in, waarna twee blusvoertuigen ter plaatse kwamen. Tijdens de inzet werd de weg volledig afgesloten voor verkeer.

De brand is inmiddels onder controle. Niemand raakte gewond en er was geen direct gevaar voor de dieren op het erf, hoewel enkele koeien enige tijd in de rook stonden. Naast de pellets gingen ook een beregeningsinstallatie en een auto verloren in het vuur.

foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com