Brommobiel met drie inzittenden botst tegen boom

BARNEVELD – Op maandagavond rond 22.10 uur is een brommobiel over de kop geslagen op de Valkseweg in Barneveld. In het voertuig zaten drie jonge inzittenden die vanuit de richting van de Marconistraat kwamen. Door nog onbekende oorzaak raakte het voertuig van de weg, reed over een stoep en botste tegen een boom, waarna het tot stilstand kwam.

Het drietal kon zelfstandig het voertuig verlaten en bleef ongedeerd. De bestuurder moest een blaastest afleggen. Ondanks dat hij een biertje had gedronken, blies hij een ‘P’, wat betekent dat het alcoholpromillage onder de wettelijke limiet lag.

De schade aan een tuinmuur en het erf van een woning zal onderling met de bewoner worden afgehandeld. Bekenden van de jongens zullen de brommobiel, die aanzienlijke schade heeft opgelopen, zelf afslepen.

Foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com