Actievoerders houden vreedzaam protest bij politiebureau voor vrijlating mededemonstranten

ARNHEM – Donderdag hebben actievoerders van de pro-Palestina­beweging zich verzameld bij politiebureau Arnhem-Noord. Zij wachten daar op de vrijlating van mededemonstranten die in de nacht van dinsdag op woensdag zijn aangehouden bij de bezetting van de Radboud Universiteit.

Volgens een van de aanwezige demonstranten zitten er nog meerdere actievoerders vast in het bureau in Arnhem en het hoofdbureau in Nijmegen. Zij zouden daar zonder geld, eten of telefoon verblijven. Om hen te steunen, hebben de actievoerders eten en drinken meegenomen en maken zij af en toe geluid met een trommel en twee megafoons.

Het protest verloopt vooralsnog rustig. De aanwezigen geven aan te blijven totdat hun mededemonstranten worden vrijgelaten.

Foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com