Drie auto’s beschadigd bij aanrijding op T-splitsing

DUIVEN – Maandagochtend heeft rond 09.15 uur een verkeersongeval plaatsgevonden op de Neptunus in Duiven, waarbij drie auto’s beschadigd raakten. Het incident gebeurde bij een T-splitsing toen een automobilist een van rechts komende auto over het hoofd zag.

Door de aanrijding botsten de twee voertuigen op elkaar en schoten door tegen een geparkeerde auto aan de overkant van de straat. De ambulancedienst kwam ter plaatse en controleerde de betrokkenen, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

De schade aan de voertuigen was aanzienlijk. Het rechterachterwiel van de geparkeerde auto stond scheef en het voertuig moest worden afgesleept. Ook een zwarte auto, waarvan het rechtervoorwiel was afgebroken, is door een bergingsbedrijf meegenomen.

Foto’s: Persbureau Heitink

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com