Veel schade door ongeval op snelweg, bestuurder aangehouden
ARNHEM – Op de A12 bij Arnhem heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij twee auto’s betrokken waren.
Het ongeval gebeurde rond 01.15 uur op de rijbaan richting Duitsland, tussen knooppunt Waterberg en knooppunt Velperbroek. Meerdere ambulances en brandweervoertuigen werden ingezet, maar uiteindelijk bleek niemand gewond te zijn geraakt. Geen van de betrokkenen hoefde naar het ziekenhuis.
Een bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed. In diens auto lagen onder meer blikjes bier. De vier inzittenden van de andere auto kwamen met de schrik vrij. De schade aan de voertuigen is aanzienlijk en ten minste één auto kan als total loss worden beschouwd. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval.
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl
Foto’s: Roland Heitink / Persbureau Heitink

