Twee doden bij frontale aanrijding
KESTEREN – Op de Cuneraweg N233 in Kesteren heeft zich zondagavond een zwaar verkeersongeval voorgedaan waarbij twee mensen om het leven zijn gekomen. Bij de frontale botsing tussen twee voertuigen zijn beide bestuurders ter plekke overleden.
Rond 22.45 uur kwamen de eerste meldingen binnen van het ernstige ongeluk op de N233. Twee voertuigen waren bij het incident betrokken. Naast de twee dodelijke slachtoffers raakten ook twee andere inzittenden van één van de voertuigen gewond. Zij zijn per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.
De verkeersongevallenanalyse van de politie is een onderzoek gestart naar de exacte toedracht van het ongeval. De Cuneraweg is in verband met het onderzoek en de berging de komende uren afgesloten voor het verkeer. Foto’s van het incident zijn afkomstig van Persbureau Heitink.
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl
Foto’s: Persbureau Heitink


