Twee mannen aangehouden voor productie van vuurwapens in crimineel netwerk

MONTFERLAND – In het onderzoek naar een crimineel netwerk zijn twee verdachten aangehouden die worden verdacht van het produceren van vuurwapens: een 34-jarige man uit de gemeente Montferland en een 55-jarige man uit ’s‑Hertogenbosch.

De 34-jarige man werd op donderdag 9 oktober in Etten aangehouden. Daarbij doorzocht rechercheurs een loods in Etten, een loods in Gendringen en een chalet in Braamt; er werden onder meer vuurwapens, onderdelen van vuurwapens en verdovende middelen in beslag genomen. De 55‑jarige man, wiens voorarrest eerder onder voorwaarden was geschorst, werd dinsdag 14 oktober in Velddriel aangehouden. In een woning in ’s‑Hertogenbosch werden verdovende middelen gevonden en in beslag genomen.

Het onderzoek van politie en Openbaar Ministerie in Noord‑Nederland richt zich op een crimineel netwerk waarvan een groot deel van de verdachten het anti‑institutionele gedachtegoed aanhangt en mogelijk de intentie heeft geweld te gebruiken. In juni werden al acht personen aangehouden; de nu in beslag genomen wapens, onderdelen en drugs worden nader onderzocht. Het onderzoek loopt nog.

U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp! https://whatsapp.gelrenieuws.nl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com