21-jarige man overleden na hoge sprong in het water
LENT – Een 21-jarige man uit Nijmegen is donderdag overleden nadat hij uit het water van de Spiegelwaal bij Lent was gehaald. Rond 17.00 uur zagen omstanders een persoon vanaf de spoorbrug tussen Nijmegen en Lent in het water springen. Toen hij niet meer boven kwam, werd een grootschalige zoekactie gestart.
Brandweerduikers en onderwaterdrones werden ingezet om het slachtoffer te lokaliseren. Ook een politiehelikopter en een traumahelikopter ondersteunden de zoekactie vanuit de lucht. Rond 18.00 uur werd de jongeman in het water aangetroffen. Ondanks de inzet van de hulpdiensten mocht hulp niet meer baten.
Langs de oever verzamelden zich meerdere jongeren, vermoedelijk bekenden van het slachtoffer. De politie heeft bevestigd dat het om een 21-jarige Nijmegenaar gaat en doet onderzoek naar de toedracht van het incident.
U kunt ons voortaan ook volgen via Whatsapp!Β https://whatsapp.gelrenieuws.nl



